Altınşehir tesisatçı olarak su kaçağı tespiti , tuvalet ve lavabo tıkanıklığı açma 99 TL bizi 0212 674 69 83 ten arayınız. Başakşehir tesisatçı tuvalet sistemlerinde ne kadar az veya yoğun şekilde kullanmanız durumuna bakmaksızın hepsi için ortak çözüm yolu sunmaktadır.

Altınşehirde Tesisatçı

Altınşehir su tesisat firmamız bildiğiniz gibi bir iş yeri veya mağazalar zincirinin yer aldığı alandaki tesisat sistemleri yoğun şekilde yer alır. İnsanlar aynı anda 10’lu tuvalet kabinlerinin tamamını doldurabilmekte ve özellikle yediği ve içtiği bazı cisimler atılabilmektedir. Çözüm Merkezi bunun için özel formüller geliştirdi.

Altınşehir tesisatçı olarak yurtdışından getirtilen ve 100’lerce defa denenmesine karşın her zaman başarılı olarak atıklarla mücadele etme konusunda uzman olan Alman robot cihazını kullanmaktan gurur duyuyoruz. Önemli olan tesisatlardaki iç kirliliğin ve bunlara bağlı olarak atıkların ortadan kalkmasıdır. Tesisat belki yoğun şekilde kullanılıyor ve atık çamurumsu kıvamda olabilir. Bu durum varken kanal açıcı biraz tazyikli suyun cihaz ile gönderilmesi etkili olacaktır. Diğer taraftan tesisatın atıklı halde bırakılarak bir tarih sonra kullanılmadığı sonucunu ortaya çıkarırsak tesisatlardaki yapışma ihtimalini göz önüne alırsak biraz daha dikkatli davranmaya çalışan ekibimizin davranışı şu şekilde olacaktır: Kimyasal bazlı temizleyiciler ile hatlardaki yapışkanlığın ve sertleşen maddelerin yumuşamasını hafif erimesini sağla ardından tazyikli su ile yavaş yavaş oralardan çıkartmaya çalış! Gerçekten bu iki uygulamayı yine aynı cihazı kullanarak yapmakta ve atıkları ortadan kaldırmaktayız.

Altınşehir tesisatçı ile atıklara bağlı olarak birikmesi ve boru çaplarını daraltması, kırması gibi vakalara karşı hepsi için destek alabilirsiniz.

Altınşehir Tesisatçı – 0212 674 69 83

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTıkla Ara : 0212 417 21 87