Bahçeşehir kameralı su arıza tespiti yapan tesisat firması olarak robot cihazla su kaçağı bulma servisi vermekteyiz. Çözüm Tesisat Başakşehir ve Bahçeşehir şubesini arayarak 0212 674 69 83 hizmet alabilirsiniz.

Bahçeşehir su arıza tespiti için dinleme cihazları , termal kamera ve gider içi görüntüleme kameraları kullanmaktayız. Bu sayede birbirinden farklı tesisatçıların çözüm bulmadığı su kaçağı problemini bulup garantili olarak gidermekteyiz.

Bahçeşehir Su Arıza Tespiti Yapan Tesisat Firması

Bahçeşehir kameralı su arıza tespiti tavandaki alçıdan su damlaması sorunları için üst katın tesisatında kaçak su tespiti yapabilecek sistemler kullanır. Sistemli ve hızlı araştırmalardan yanayız. Üst katın odasındaki petekte su sızıntısı varsa eğer termal kamera ve ses detektörü ikilisi ile yerlerini teşhis edip petek içlerinden kapatıcı ürünleri gönderebiliriz. Mutfak tesisatlarında kaçak arama sistemlerinden bir diğeri de test pompası yardımı ile şebeke içindeki sızmaların varlığını görmek ve onarıcı kimyasalların eklenmesi ile olacaktır. Bahçeşehir kamera ile su arıza tespiti gelen ses dalgalarını takip ederek su borusuna ulaşmaktadır. Takip mesafesi o kadar hassastır ki sızdıran su borusunun hemen üstündeki fayansın noktasal bulunması sağlanır. Ses detektörü isimli bir cihaz kullanımı ile bu yapılmaktadır. Gezdirilecek alanlar tesisat seslerinin tamamını dinleyecek türdendir. Filtre yapılacak bazı ses dalgaları ile yanlış fayansın kırılmasının önüne geçilir. Suyun sızma şiddeti önemli belirtidir. Suyun borudan aktığını su kaçağı bulan tesisatçı ile kullanımındaki matkap müdahalesinden sonra hemen görebilirsiniz.

Bahçeşehir cihazla su arıza tespiti şebeke kaçaklarını durdurmak için İstanbul’da anında hareket edebilecek su kaçağı bulan firmalar arasındadır. 100 ml günde su sızıntısı bile olsa betona zarar verir. Bu ölçülerde lağım sularının dışarı akması durumu varsa aşırı koku yapar ve kameralı su kaçağı tespiti o bahsettiğimiz pis su tesisatındaki yırtılmaları bulabiliriz. Gider içlerinde kullanılabilecek 30 metre menzili olan görüntü alma teçhizatı ile pis su borusunda kalıcı tamir işlemlerimizde vardır.

Bahçeşehir Kameralı Su Arıza Tespiti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTıkla Ara : 0212 417 21 87