Bahçeşehir petek temizliği yapan tesisat servisi telefon numarası 0533 355 94 93 makineli ve ilaçlı petek temizleme için bizi arayınız. Başakşehir tesisatçı olarak Bahçeşehir bölgesinde petek temizliği ve kombi bakımı ile ilgili servis vermekteyiz.

Bahçeşehir petek temizleme kalorifer, kombi temizleme, filtre bakımı yapan servistir. Sahte değil, orijinal petek temizleme kimyasalları ile işlemler yapmaktayız. Yapılan tesisat bakım işlemleri ile ısınma artışı olacağı gibi kombi içindeki filtrelerin değişimi veya bu gerekli değilse temizlenmesi de gereklidir. Çünkü su devir daimi ne kadar sıkıntısız ise, kireçlenme, tortu, çamurlaşma kombi motoruna ulaşması da bir o kadar düşük ihtimal olarak kalacak ve maksimum verim almış olacaksınız.

Petek iç dış temizliği yapıyoruz

Bahçeşehir petek toz temizliği kalorifer, petek toz temizliği servisidir. Peteğin üst ızgarasındaki tozların ve petek içine kaçan yapancı cisimlerin zemine serilecek branda ve üstten buhar makinesi ile basınçlı olarak üfürülmesi ile hızlıca temizlenebilir. Kalorifer peteğinin içinin temizlenmesinin faydası ise ısıtma giderlerini düşürmekte olup, ortaya çıkan ısı artışı ile rahat bir Kış mevsimi geçirmenizi sağlayabilir. Peteklerin içi nasıl temizlenir? Peteklerin altı, üstü, ortası ısınmıyor gibi durumlarda peteğin kenarına takılacak hortum ve cihaz ile bağlantısı yapılmasından kısa süre sonra solüsyon verilerek tesisatın içindeki kir tabakaları alınabilir. Tek tek bu şekilde işlem yapılarak en sorunlu peteklere karşı çözüm bulunabilirken, diğer yol ise kombi veya havlupan kanalları ile tüm petek veya birkaçını öncelikli solüsyonlu sıvı ile yıkayıp, basınçlı su ile tamamen alınmasından geçmektedir.

Bahçeşehir petek temizliği radyatör, petek yıkama servisleridir. Petek içinde kireç, tortu birikmesi kombi eşanjöründeki suyun pompalanmasını zorlaştırır ve filtre tıkanması ileri safhalarda cihazı bile bozabilir. Merkezi ısıtmalı evde petek temizleme işlemleri dahil her türlü petek modeli için ayrım yapmadan ekiplerimiz sizlere yardımcı olabilir.

bahçeşehir petek temizliği

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTıkla Ara : 0212 417 21 87