Başakşehir 4. etap Su Tesisatçısı servisi için bizleri arayabilirsiniz. Her türlü arızaya müdahale eden firmamız tüm tesisat arızalarında yanınızda.

Alt komşuya Kaçak Su var ?

su kaçak tespitiYerini bulamadığınız su kaçaklarında tespit cihazlarımız devreye giriyor. Teknolojiyi yakından takip eden firmamız dinleme cihazları ve görüntüleme kameralarına sahiptir. Temiz su borusunda oluşan kaçakları tek fayansla nokta atışı yaparak buluyoruz.

Kombi sürekli su mu eksiltiyor ? Evinizi kırdırmaktan mı korkuyorsunuz ilaçla kimyasal uygulama yaparak %100 garantili olarak su kaybını önlüyoruz. Alman malı BCG aşısı kullanan firmamız 24 saat içerisinde kombi kaçaklarını kapatıyoruz.

Tıkalı Gider mi var ? Lavabo , Klozet ve Mutfak Gideri Açma

basaksehirtesisatciKırmadan zahmetsiz bir şekilde kanal açma makineleri ile tıkanıklığı açıyoruz. Su geri tepiyor sa ve bireysel yöntemlerle sorunu çözemediyseniz profesyonel olarak etrafı kirletmeden , kırmadan tıkanıklık problemini gidermekteyiz.

Wc tıkanıklığı , mutfak lavabosu tıkanması için bizi arayabilirsiniz.Yağmur gideri tıkanıklığı itina ile açılır.

Başakşehir 4. Etap Su Tesisatçısı

Tesisat problemlerinizde Başakşehir’de tesisatçınız artık var. Aynı gün içinde servis imkanı sağlıyoruz ve verdiğimiz profesyonel servislerle diğer tesisatçılardan farkımızı ortaya koyuyoruz. Yapılan her işlem garantilidir.

Petek Temizliği

Kışın en büyük tesisat sorunlarından biri peteklerin ısıtma problemleridir. Çözüm Tesisat olarak iyi ısı dağılımı yapmayan petekleri ve hattı özel kimyasal kullanarak makinelerimizle temizliyoruz. Peteklerin alt kısmı soğuk üst kısmı sıcak ise tesisatta yılların biriktirmiş olduğu tortu ve çamurlaşma radyatörleri tıkayarak ısı dolaşımını engellemektedir. Isınma sorunlarında yanınızda olan Başakşehir 4. Etap Tesisatçı etrafı kirletmeden petek temizliği yapmaktadır.

 

başakşehir 4. etap su tesisatçı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTıkla Ara : 0212 417 21 87