Başakşehir Altınşehir tesisatçı firması olarak son teknoloji cihazlarla kırmadan tıkanıklık açma , içerisinde kireç ve tortu biriken peteği petek temizliği ve su borusu patlaklarını su kaçağı tespiti hizmeti vererek tespit etmekteyiz. Seramik altından patlayan su borusu tamir firmasıdır. Altınşehir tesisatçı kırılmadan seramik, fayansın altında su kaçağı tespiti, tamiri için eğer su geliyor ise pek çok ses dalgasını analiz ederek yerini bulabilen ses dedektörünü seramiğe tutarız. Boru üzerinde birden fazla türde patlak, sızıntı noktası varsa fark etmeksizin, ses dinleme cihazı sayesinde, ekrandaki analizini takip ederek hasar neredeyse kısa vakitte bulunabilir.

Altınşehir Kameralı Tesisatçı

Altınşehir tesisatçı kombi petek temizleme firmasıdır. Biriken tortular suyun dolaşma imkanını kısıtlar ve soğukluk oluşturur. Evde bulunan tüm peteklerde doğru reglaj ayarı, havasının alınması eksiksiz yapılma bile kireç gibi maddeleri alamazsınız. Peteğin suyu komple değişse bile hiçbir işe yaramaz. Ancak getireceğimiz petek içindeki cisimleri basınçlı ilaç ile birlikte çözünmesini, salınması sırasında suyun hareketinden yararlanarak cihazımıza gelmesi sağlanması ile tüm birikintiler makinemizde toplanır. Peteğin alabileceği maksimum su miktarını ilave ederiz. Petek dışı buz gibi soğuk, hiç ısınmıyor gibi durumlarda daha sıcak hale geldiğini ve bunu eskisi gibi yüksek kombi dereceleri olmadan elde etmenizin önünü açmaktayız.

Başakşehir Altınşehir tesisatçı tıkalı gideri kamerayla keşfeden firmadır. Kanal içindeki yoğunluğun uzaklaştırılması, tesisat içindeki tıkanma oluşturucu atıkların kamerayla görülmesi ile olabilmektedir. Bulanık ise su cihazımızda ki açıcı yayı kullanır ve temizledikten sonra görüntüleriz. Örneğin, duşa kabin teknesindeki su gitmiyor, tıkandı ise süzgeç haznesindeki bölgeden yayı gönderir, tıkanıklık açma cihazının tesisattaki nesneleri hareket ettirmesini sağlarız. Uzaktaki hatlara kadar yayın ulaşabilmesi nedeniyle sorun büyümeden ve tadilat işi olmadan giderilebilir.

başakşehir altınşehir tesisatçı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTıkla Ara : 0212 417 21 87