sukacagidoktoruSu kaçağı sorunu eskiye göre artık daha kolay çözüme kavuşturulabilir bir sorundur. Nitekim ülkemizin de teknolojik yenilikleri son zamanlarda iyice yakalaması ile birlikte cihazla su kaçağı tespiti yapmak mümkün hale gelmiştir. Eskiden ise bu tespiti yapmak için ustalar duvarı kırmak daha sonra da oradan kaynaklanmadığını görünce farklı yerlere zarar vermek durumunda kalıyorlardı.Tabii bu durum da evin tam bir inşaat alanına çevrilmesine yol açarak temizlik için ayrılan zahmetin ve zamanın oranını arttırıyordu.Artık tesisat teknolojisini başakşehir cihazla su kaçağı bulma ekibi kullanıyor.

Özellikle de hasar gören yerlerin tekrar yapılması hem maliyet açısından hem zaman açısından hem de temizlik açısından büyük zorluklara yol açıyordu. Ancak artık bunların hiçbirine gerek kalmadı. Su tesisatçısının duvara doğru cihazı tutması ile birlikte içindeki sistem sinyal veriyor. Bu şekilde su sızıntısının nereden kaynaklandığını anlamak dakikalar sürüyor. Başakşehir su kaçağı bulma ekibini arayarak bu tür problemlerden profesyonel hizmetlerimizle kurtulabilirsiniz.
Bir yapı içerisinde yüksek derecede doğalgaz açıldığı halde ısınma sorunu yaşanıyorsa bu durum peteklerin bakım yaptırılmadığı manasına gelebilir. Bu yüzden belli aralıklarla makine ile petek temizliği yaptırılması çok büyük önem arz etmektedir. Nitekim bu şekilde yakıt için harcadığınız para çok az olacak ve aynı zamanda çok daha iyi ısınma imkânına sahip olacaksınız. Petekler kendilerine özel solüsyonları ile temizlenmediği takdirde sorunun daha sık tekrar etmesine yol açacaktır. Bu yüzden su tesisatçınızdan özellikle bu konuya dikkat etmesini istemeniz sizin için doğru bir tercih olacaktır.
Siz de takdir edersiniz ki klozet ve banyonun pis su giderlerinde oluşabilecek en ufak sorun beraberinde çok büyük tehlikeleri getirecektir. Üstelik bu tehlikeler sadece sizin değil aynı zamanda da komşularınızın yapıları için de geçerlidir. Zira burada oluşan tıkanıklıklar sonucu su sızıntıları meydana gelecek ve daha sonra bu sızıntılar komşunuzun tuvaletine ya da banyosuna akacaktır. Tabii ki böyle bir sorun ile karşılaştığınız zaman hem komşunuzun hem de kendi yapınızın son derece pis kokmasına ve zor bir temizlik ile uğraşılmasına neden olacaktır. Böyle bir şey ile karşılaşmamak için tıkanıklık açma makinesi ile sorunun giderilmesini Başakşehir su tesisatçısından isteyiniz. En yakın olarak başakşehir cihazla su kaçağı bulma servisimiz sizlere hizmet verecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTıkla Ara : 0212 417 21 87