Başakşehir cihazla su kaçağı tespiti yapan tesisatçı olarak kırmadan kameralı sistemler ve robot cihazla su kaçağı bulma hizmeti veriyoruz. Başakşehir tesisatçı olarak modern cihazlarla su arıza bulma ve onarım servisleri veriyoruz.

Başakşehir Su Arıza Tespiti

Başakşehir su kaçağı arama cihazı , algılama detektörü anlamında çığır açan su arıza tespiti sistemleri ile garantili onarım ve parça değişim işlemleri dahil hepsini İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında sizlere sunuyoruz. Daire veya apartman içi suyun az akma problemi mi var? Apartmanın genelinde veya dairenizdeki odalarda, banyo, tuvalet veya mutfak duvarlarında kabarma görüntüsü mü var? Bizi arayın ve hemen cihazlar ile özenli bir çalışma başlatalım. Başakşehir su kaçağı tespiti arama cihazları alanında elektronik devreli su sızıntısı sistemlerini kullanır. Bu sayede kırılma payı olmadan analiz işlemleri yerine getirilir. Söz gelimi banyo duvarında pul pul dökülen duvar yüzeyini inceleyelim. O bölgede çok sayıda sistem geçiyordur. Yalnız duvara bazı ses algılama sistemlerini kullanarak suyun tiz halde ses çıkışlarını el bilgisayarına yansımasını bekleriz. Bu problemin büyüklüğüne göre genelde yarım saate kalmadan çalışmanın tamamlanması demektir. Bazen ise problem biraz da daire içi sıcak su sızıntısı şeklinde ise termal cihaz ile direkt boruların röntgenini çekmekle birlikte duvar arkasında nerelere kadar ulaşmış onu bulabiliriz. İlk çıktığı bölge bulunacak düzeyde bir çalışmadan bahsediyoruz. Parça değişimi, duvar kırılması ve onarımı bir arada sunabilecek firma arıyorsanız hepsi bir arada çözümden yanayız.

Başakşehir cihazla su kaçağı tespiti canlı videolu, kameralı gözlem sistemleri ile alt kata su kaçağı vakası olan apartmanlarda derinlemesine araştırma yapabilir. Bazen atık borularındaki sızıntılar karşımıza çıkabilmekte ve özel kameralar ile net olarak yerini hızlıca bulabilmekteyiz.

Başakşehir Cihazla Su Kaçağı Tespiti 99 ₺ 0212 674 69 83

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTıkla Ara : 0212 417 21 87