Başakşehir cihazlı tesisatçı olan Çözüm Merkezi firmamız tesisat teknolojisini kullanarak kameralı su kaçağı tespit , robotla tıkalı gider açımı ve petek temizliği işlerinizi garantili olarak yapmaktayız.

Başakşehir Su Kaçağı Tespiti

Ev ve iş yerlerinde gizli su sızıntılarının yerini kamera sistemi ile tespit ederken gereken onarım işlemlerini de  garantili olarak yapan firmamız sizlere bir telefon kadar yakın. Su kaçakları genellikle alt komşunun tavanına damlama ve kabarma şeklinde görülmektedir böyle durumlarda mahallenin tesisatçısı evi komple kırım yaparak sizlere olağan dışı masraflar çıkartmaktadır firmamız ise sadece arızalı bölgeyi bularak sizleri gereksiz tamir masraflarından kurtarıyor.

Tıkalı gider açma

Tuvalet , mutfak ve lavabo giderleri kullanıma bağlı olarak tıkanıklıklar meydana gelebilir. Tıkalı gider açma robotları ile kırım döküm işlemleri yapmadan ve etrafı kirletmeden sorun kısa süre içerisinde halledilmektedir. Tıkalı gider açımı sonrası kamera sistemi ile görüntü alınarak kalıcı çözümler üretilmektedir. Tıkanıklığın nedeni araştırmaktadır çoğunlukla tıkanıklık nedeni kullanım hatalarından meydana gelmektedir. Tuvaletlerde ıslak mendil ve kağıt peçetelerin gidere atılması tuvalet tıkanıklığının baş sebebidir çünkü giderlerin dönüş kısmında bu atılar zamanla birikir ve geri tepmeler meydana gelmektedir. Başakşehir cihazlı tesisatçı olarak tuvalet tıkanıklığında bu tür sorunlarla devamlı olarak karşılaşmaktayız. Lavabolarda meydana gelen tıkanıklıklar ise yemek artıkları özellikle yağ  atıklarının giderlere dökülmesinden kaynaklanmaktadır.

Petek Temizleme

Başakşehir cihazlı tesisatçı olarak petek temizleme makine sistemlerine sahibiz makinenin özel kimyasalları kullanarak tesisat içi temizliği tam anlamıyla gerçekleştiriyoruz. Peteklerin iç tesisatında zamanla kir tortu ve çamurlaşmalar meydana gelmektedir ve bu cisimler ısınma sorunlarına neden olur. Tıkanıklığın verdiği ısınma sorunlarına petek temizleme makinesi ile müdahale ederek bu sorunu da ortadan kaldırıyoruz.

başakşehir cihazlı tesisatçı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTıkla Ara : 0212 417 21 87