Başakşehir oyakkent tesisatçı olarak kameralı su kaçağı tespiti , robotla tıkalı tuvalet , lavabo açma ve petek temizliği işleri garantili olarak yapılır. Başakşehir tesisatçı firmamızda gelişmiş tesisat cihazları kullanarak ev ve iş yerlerine servis verilmektedir.

Başakşehir oyakkent tesisatçı dairede su sızıntısı arama ve bulma çalışmalarını kamera sistemleri kullanarak yapmaktadır. Tıkanıklık problemlerinde robot makinelerle bir telefonda yanınızdayız.

Oyakkent Sıhhi Tesisat Servisi

Başakşehir oyakkent tesisatçı petek üstü, içi temizleyen firmadır. Makineli petek temizliği nasıl yapılır? Petek üstündeki kir yumaklarını kuru buhar makinesi kullanarak, içinin ise devir daim yaptırılan solüsyonlu makineyle sızıntı olmadan temizleyebiliriz. Her iki işlem de gün içi tamamlanabilir ve petek aralarında biriken tozlar alerjik rahatsızlıkları tetiklemesi, petek içindeki tıkanık kanalların solüsyon ile açılması ise soğuma nedenidir. Her ikisi de garantili sizlere sunulmaktadır.

Başakşehir oyakkent su tesisatçı temiz su tesisatındaki kireçli su tesisatını yıkayan servistir. Kireçlenen temiz su tesisatı kirli su akıtmaya başlayabilir. Yıkama sıvısı ve makinesi ile temiz duruma getirilirken bazı basınç testleri yapılması ile su kaçağı tespiti alanında hasar olup olmadığı test pompası yardımı ile görülebilir. Kırmadan su sızıntısı onarımı yapan firmalar olarak duvarın içinden yan, alt kat komşuya su akıyor gibi sayısız şikayetlerde duvar, fayanstan sürekli su sesi, tıslama gelmesi gibi durumları akustik ses dedektörü ile dıştan tarayarak arızalı bölgeleri bulur ve çözümler üretiriz.

Başakşehir oyakkent tesisatçı plastik su borusunda tıkanıklık açma çalışmaları olan servistir. Plastik su borusundan suyun az akması fazla ısıtılan tesisat sistemlerinde bazı tıkanma oluşturucu bölgelerin yer alması, su sızması veya kireçlenme gibi belirtilerden dolayı olabilir. Ekiplerimiz sızıntılarda ses dedektörü, kirlenen su tesisatı içini yıkama işlemlerinde plastik, demir su borusuna yönelik farklı ilaçlar ve makine ile kontrollü olarak kirliliğin tamamen alınmasını sağlayabilir. Kırmadan su borusunda temizlik yapan tesisat firmaları arıyorsanız bize ulaşınız.

 

başakşehir oyakkent tesisatçı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTıkla Ara : 0212 417 21 87