Başakşehir petek temizliği hizmetini son teknoloji petek temizliği makineleri ve koruyu petek temizleme kimyasalları ile vermekteyiz. Petek temizleme zamanla ısıtma etkisini yitiren kalorifer tesisatına eski işlevini kazandırmak için teknolojik cihazlarla yapılan temizleme işlemini kapsayan genel bakımdır. Bu bakım yaptırılmadığı takdirde peteklerde çamurlaşma meydana gelmektedir. Sonrasında da bu ısıtma sisteminde onarılmaz hasarlar oluşabilmektedir. Bu bakımla birlikte su sistemde serbestçe dolaşarak ısıtma işlemi mükemmel şekilde gerçekleşmektedir. Peteklerin içindeki kireç, pas ve tortu gibi maddeler radyatörlerin alt kısmına çökerek suyun hareket etmesini zorlaştırmaktadır. Bu da kombiyi zorlayarak doğal gazın fazla tüketilmesine ve ısıtma işleminin yeterince yapılmamasına sebep olmaktadır. Petek temizliğinin belli aralıklarla düzenli olarak yaptırılması bu sorunları ortadan kaldırmaktadır.

Başakşehir Petek Temizliği Ustası

Başakşehir petek temizliği işlemleri son derece pratik ve modern gerçekleştirmektedir. Bu modern işlem son teknoloji petek temizleme makineleri ile gerçekleşir. Makine havlupana ya da kombiye en yakın peteğe bağlanır ve temizleme işlemi başlar. Makinenin haznesine su konularak peteklerin içerisinde çalkalama işlemi başlar. O esnada peteklerin vanası kapatılır. Bu işlemde petek içerisindeki yabancı maddelerin kabası alınarak tesisattan aşağı dökülür. Çalkalama işlemi bittikten sonra peteklerin vanası açılır. Hazneye petek koruyucu ilaç konulur. Petek vanası tekrar kapatılarak ilaçla birlikte çalkalama işlemine devam edilir. Bu ilaç sayesinde peteğin içerisindeki kireç ve tortu kesin olarak petekten atılır. Bu işlem sonunda petekler eskisi gibi ısıtmaya devam eder. Sizlerde az enerji kullanarak çok tasarruf etmiş olursunuz.

Başakşehir petek temizliği işlemlerinin tümünde 1 yıl boyunca garanti vermekteyiz. Çünkü onarımı yapılan yer tekrardan bir arıza durumu gösterebilir. Bu durum ile karşılaşıldığı zaman tekrardan bizleri aramanız yeterli. Petek temizleme ustaları evinize ücretsiz olarak servis vereceklerdir. Sizleri mağdur etmemek için böyle bir sistemi oluşturmuş bulunmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTıkla Ara : 0212 417 21 87