İstanbul başakşehir şamlar mahallesi tesisatçı , su tesisatçısı , su kaçağı tespiti , tuvalet , lavabo tıkanıklık açma servisi 0212 674 69 83 arayınız. Başakşehir tesisatçı firmamız Şamlar mahallesi hizmeti için bir telefon etmeniz yeterlidir.

Başakşehir Şamlar Su Kaçağı Tespiti

Başakşehir şamlar mahallesi su kaçağı tespiti ve tamiri için bizi arayın test ve ölçüm cihazları dışında termal kamera sistemleride kullanmaktayız. Daire içi kaçaklar daire içinden alt kata olan su kaçakları için bizi arayıp yer tespiti yaptırabilirsiniz.

Başakşehir Şamlar Tıkanıklık Açma

Başakşehir şamlar mahallesi tıkanıklık açma servisi için bizi arayın. Tuvalet tıkanması , lavabo tıkanması ve pimaş tıkanıklıkları için bizi arayabilirsiniz.

Başakşehir şamlar tesisatçı kamerayla su sızıntısını gideren, durduran su kaçağı tespiti servisidir. Aslında bu yöntem araştırma için kullanılır. Duvar içinden alt kata inen kombi, kalorifer suyu olabilir. Alt kata inen su sızıntısı yerini bulmak için eğer ortada sıcak su hatları varsa termal kamera duvara tutulur. Görünen boru güzergahı ve suyun öbekleştiği yerlerdir. Sıcaklık analizlerini de yaparak sızıntı boyutuna göre küçük bir tadilat veya kombi, kalorifer kaçak durdurucu ilaç kullanarak tadilat, kırma dökme yapmadan onarım işlemleri de tarafımızca alınabilir.

Başakşehir şamlar tesisatçı cihazla tesisat petek temizliği yapan servistir. Petek kırma, onarımı yapmadan içinin temizlenmesi için ekiplerimiz neredeyse bir, iki sene aralığında randıman almanızı sağlayacak çalışmalar üretmektedir. Kalorifer tesisat içi temizliği tüm peteklerdeki kirli suların makineyle alınması ile başlarken, temiz şebeke suyu eklenir ve içerisine tıkanmaya neden olan kireç, pası olduğu gibi sökebilecek solüsyon ekler. Bu halde bırakılması dibe çökmesi ve soğuma devamlılığı demek olup, devir daim makinesi yıkarken aynı zamanda çözünmesini sağlar ve tüm maddeleri alırız, kombi yüksek ayarlara getirilmeden peteğin iyi ısınmasını sağlayan sonuçları hanenize taşırız.

Başakşehir şamlar tesisatçı kireçlenen su tesisatını açan tıkanıklık açma servisidir. Sıcak su borusunun basıncının azalması, su borusunda kireçlenme durumlarında dolayı olabilir. Demir, plastik sıcak su borusu tıkanıklığı açmak için farklı kimyasal ilaçlar eklenerek tesisatın içini yıkanabilir. Tadilat gibi seçeneklere gerek duyulmaması ve kısa sürede sonuç alınması firmamız ile mümkündür.

başakşehir şamlar tesisatçı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTıkla Ara : 0212 417 21 87