Başakşehir su kaçağı tespiti şubemiz ile akustik dinleme ve kompresör sistemlerinizi kullanarak 10 yılı aşkın süredir sizlere hizmet vermekteyiz. Bu sorunlar için acil müdahale edilmesinin faydalı olduğunu ve çözüm merkezi olarak tesisat ustalarımızın kullandıkları cihazlar ile sadece birkaç noktada boruya ulaşmak amacı ile kırma işlemi yapabileceğimizi belirtelim. Ev hanımlar, çocuklarınız, kızlarınız, misafirleriniz ile koyu bir sohbetin içerisindeyken tavandan akan sular yüzünden halılarınız, mobilyalarınız, çeşitli pahalı elektronik eşyalarınızın hasarlı, lekeli hale gelmesini kim ister ki? Sizleri gayet net anlıyoruz ve çözümlerimiz kısa sürede bitecek şekilde su kaçağı tespiti başakşehir şubemizde yer alıyor. Birkaç telefon araması ile tesisat ustalarımızdan randevu almak ister misiniz? Siz bu aşamayı düşünürken, bizde ne tür işlemleri yapabileceğimiz konusunda bazı bilgiler vermek istiyoruz.

İstanbul en ucuz su kaçağı tespiti yapan firmayız 99 TL ye daire içi su kaçağı kontrolü temiz ve pis su tesisatı kamera sistemleri ile yapılıyor. Farklı semtlere fiyat farkı yok aynı gün içinde geliyoruz.

Kırmadan Nokta Atışı Yapıyoruz

başakşehir su kaçağı tespitiSu kaçakları cılız sesler olduğu zaman fark edilmesi oldukça güçtür. Tesisat borularınızın bağlantı noktalarındaki bazı gevşeklik yada hasarlı hale gelmesi gibi durumlardan dolayı kaçaklar oluşabilir. Sızıntı olan bölge içerisinde suyun emilmesi gibi durumda söz konusu olursa rutubet ve nemlenme evinizin bazı noktalarında oluşabilir. Fakat bu olmazsa su duvarlarınızdan bazı bölgelerden dışarı sızacak yada tavandan akacak şekilde evinizi lekeli hale getirebilir. Profesyonel destek almak ve çağın ilerisinde cihazları kullanan su kaçağı tespiti başakşehir şubemiz ile evinizin konforunu yeniden nasıl elde edebileceğinizi anlatmak istiyoruz. Özel cihazlarımız sayesinde duvarın arkasında yer alan boruların seslerini ve yerlerini tespit edebiliriz. Giderlerin içine kameralı cihazımızı ekleyerek, çatlağın cihazını evinize zarar vermeden öğrenebiliriz. Bazı kimyasal solüsyonlar ile giderlerinizin en derin noktalarına kadar ulaşabilecek sıvıları kullanmamız ile kaçakları ortadan kaldırabiliriz yada tesisat sızıntısı duvarın dış cephesinden geçiyorsa çatlak kapatıcı macunlar ile sorun ortadan kalkabilir. Tüm bunların yapılamayacağı durumlarda ise noktasal operasyon dediğimiz analiz cihazlarımızı kullanarak mümkün olduğu kadar aynı gün içinde tüm işlemlerimizi bitirmemizi ister misiniz?

Başakşehir su kaçağı tespiti şubemiz ile mümkün olduğu kadar kırmadan, dökmeden evinizin cephelerine en az hasar verecek şekilde borularınızın değişmesi için bizleri gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

başakşehir su kaçağı tespiti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTıkla Ara : 0212 417 21 87