Başakşehir tesisatçı servisine hoşgeldiniz firmamız teknolojiyi kullanarak tesisat servisi vermektedir. Kırmadan dökmeden su kaçağı buluyoruz evet evde ve iş yerlerinde gizli su kaçaklarını bulmak için artık kırım yapmak yok. Kamera sistemlerini kullanarak sadece arızalı bölgeyi onarmaktayız. Başakşehir tesisatçı tüm etaplara ve sanayi sitelerine servis vermektedir.

Roborla Wc Açma Başakşehirde bir ilk kırmadan tıkanıklık açma ev ve iş yerlerine kısa sürede tıkanıklık sorunlarını çözüyoruz. İyi ısıtmayan petekler kışın korkulu rüyası gibidir fatura yüksek geliyor ancak ısnamıyorsanız bizi arayınız. Peteklerin ısınama sebebi içinde biriken kirlerdir bazı müşteriler suyu tahliye ederiz temizleriz düşüncesi içndedir ancak bu böyle değil. Tesisatın içine ve peteklerin dibine yerleşen kirler ancak çözücü bir kimyasal tarafından yerinden sökülmektedir.

Başakşehir  Tesisatçı 7/24 servis hizmeti sunmaktadır. Bizi arayarak tüm su tesisatı işlemleri için fiyat talebinde bulanabilirsiniz. İş bitiminde sürpriz fiyatlarla karşılaşmak yok ne ödeyeceğinizi önceden bileceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTıkla Ara : 0212 417 21 87