Başakşehir tıkalı boru açma servisi ile tıkanmış tuvalet pimaşı , lavabo gideri ve ana pimaş tıkanıklığı açma servisi veriyoruz. Çözüm Tesisat Başakşehir şubemizi arayarak aynı gün içinde servis hizmeti vermektedir.

Başakşehir tıkalı boru açma makinesi olan tesisatçı telefon numarası ve iletişim bilgileri sayfamızda yer almaktadır.

Başakşehir Tıkalı Boru Açıcı

Başakşehir tıkalı boru açma atık geçmekte olan kanal içlerindeki akış performansının daha stabil ve hızlı olmasını amaçlamaktadır. Özellikle bazen küveti iyice su ile doldurursunuz ve tıpasını açmanız ile suyun orada kalması bir olur. Bir pompa ile müdahale etmediğiniz sürece sudan da kurtulamazsınız. Yalnız bu tam bir çözüm değil ve asıl yapılması gerekeni sizlere anlatalım.

Küçük çaplarda seçilmiş ve birazda maliyeti düşürmek için bu şekilde adım atılmış bina tesisatına sahip olan kişilerde ilerde pişman olabilmektedir. Yalnız yapılması gereken içteki birikmeleri bazen atık için dinlenme bölgeleri oluşturarak daha rahat geçmesini sağlamak olabilir. Bu nedenle kameralı atık parçalama ve su püskürtme sistemlerini bir arada entegreli olarak kullanan başakşehir tıkalı boru açma firmamız ile iki işlem birden sunulmaktadır. Biz küvet giderinden bahsettik yalnız bir lavabo içinde keza aynı şekilde işlemler yapılabilir. Tuvaletler için yine benzer aparatlara sahip farklı bir cihaz kullanıyoruz. Boru içini görerek atıkları parçalamak, küçük cisimlere bölmek, suyun çarpması ile hızlıca oradan uzaklaşmasını izlemek, bazen sıkışan nesneleri oradan yakalama özelliği olan makinemiz ile geri çıkartmak gibi çok sayıda formüller bir arada sunulmaktadır.

Çözüm Merkezi Başakşehir tıkalı boru açma kırmadan atık içi temizleme servisi hizmeti sunmaktadır. Kanalizasyon suyu taşkınlarının sebebi bazen yağmur sularının aşırı artması olabilir. Ana gider deposu ne zaman tam dolu kapasitesine gelirse bizim açıcı başlıklarımız ile oradaki devinimi sağlayarak, tek bir yöne doğru gitmesi zahmetsiz ve tesisatı kırmadan yapmak da bir o kadar akıl kârı bir işlemdir.

başakşehir tıkalı boru açma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTıkla Ara : 0212 417 21 87