Kırmdan robot makine cihazlarımızla başakşehir tıkalı pimaş açıcı tesisat servisi veriyoruz tuvalet , lavabo ve bina giderini açıyoruz. Başakşehir tesisatçı olarak aynı gün içinde tıkanan gider borularını kırmadan makineli cihazlarla açıyoruz.

Başakşehir pimaş açma makineleri ile tüm etaplara sanayi sitelerine hizmet vermekteyiz. Bina atık su gideri tıkandı ise , tuvalet veya lavabodan su geri geliyor ise bizi arayınız.

Başakşehir Tıkalı Pimaş Açan Tesisat Firmaları

Başakşehir tıkalı pimaş açıcı banyo, mutfak, tuvalette gideri tıkanan tesisatı kırmadan açan servistir. Alt yapı gider tesisatında tıkanıklık olması atık, kirli suyun giderden geri gelmesi ve o tesisatın eskisi gibi kullanılamaması anlamına gelmektedir. Bina logarında taşma varsa özellikle logara yakın bodrum, zemin ve belki üst katları bile etkileyebilir. Logar, tuvalete göre daha geniş olsa da her ikisi için takılacak tek bir cihaz ile kanaldaki tüm pislikleri sıkıştıkları yerden ilerletebiliyoruz.

Başakşehir pimaş açıcı gider iç çapı tıkanan atık kanallarını açan firmadır. Gider açma fiyatları ne kadardır? Tesisat ve ilgili kata göre fiyatlar biraz değişmektedir. Fakat kanaldan alınacak ilk videosu görüntüler ve taşmaya neden olan atıkların tam yerini tespit etme ile işleme başlarız. İç çapı iyice daralmış haldeki giderde oldukça yapışkan bir durumda nesneler olsa da dikkatli bir şekilde atık borusuna yay takılmasını ve bunu iletmesi için robot cihazın çelik uzatma halatını kullanırız. Gider kanallarını kimyasal ilaç kullanmadan makineyle açan tuvalet, lavabo, gider, banyo açma firmaları olarak sağlam gider tesisatlarınıza herhangi bir yan etki oluşturmuyoruz. Kanaldaki birikintiler kanalın içinde özellikle orta kısımdan başlanarak dikkatlice yayın temizlenmesi ile sorunlar ortadan kalkacaktır.

Başakşehir tıkalı pimaş açıcı tuvalet gideri açma servisleridir. Tıkalı tuvalet gider açma işlemleri pimaşı kırmadan içini temizleyebilecek makineler ile yapılır. Zararsız gider açıcı makine yayının atıkların çoğunu alması ve geriye kalan nesneleri de basınçlı su makinesiyle güzel yıkamamızdan sonra açılmayacak kanal yoktur.

başakşehir tıkalı pimaş açıcı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTıkla Ara : 0212 417 21 87