Başakşehir tıkanıklık açma hizmetlerimiz arasında tuvalet , lavabo , kanalizason , kanal ve apartman giderleri vardır. Tıkanıklık durumunda başakşehir için hizmet veren firmamızı aramanız yeterli olacaktır.

Başakşehir tıkanıklık açma olarak prensiplerimizden ödün vermiyoruz ve ithal orijinal cihazlardan destek alarak hem tesisata zarar vermiyor hem de atıklarda zerre miktarda bırakmadan temiz hale getirebiliyoruz.

Tuvalet Tıkanması Açma

Başakşehir tuvalet açma personelimizce uygulanan metotlar ile %100 müşteri memnuniyetini sunmaya devam ediyoruz. Tıkanıklık açıcı bazı maddeleri klozetinizde kullanıyor musunuz? Peki, kullandıktan sonra hemen sorunlar tamamen ortadan kalkıyor mu? Bu ürünlerin sadece tesisat içindeki atıkların bir kısmını yumuşattığını ve sifonu çekmenizle klozete olan uzaklığı yada yakınlığı nedeni ile biraz parçasında hareket etme yada etmeme şeklinde sonuç oluşacağını biliyor musunuz? Peki ya biz aynı gider içinden bir cihaz göndersek ve atığın tam üzerine kimyasal uygulasak, yumuşayınca tazyikli su ile parçalasak ayrıca kanal açıcıyı da kullanarak iyice un ufak hale getirsek daha etkili olmaz mı? Bizi tercih edin ve sorunları hemen çözelim.  Başakşehir tıkanıklık açma ekiplerimizce tüm sorunları dikkatle inceler ve asla hafife almayız. Kanalların tıkanmasının nedeninin çok sayıda sebebi vardır. Örneğin mutfak için yemek artıkları, çeşitli temizlik ürünleri, köpüklü temizleyicilerin bir kısmı, toz şeklinde deterjanların kullanılması, bazı temizlik sularının dökülmesi ve içindeki atıkların kanal içlerine doğru ilerlemesi bazı etkenlerdir. Aynı şekilde çamaşır ve bulaşık makinelerine eklediğiniz tabak, tencere yada bazı kıyafetlerdeki atık maddeler ile zamanla olağanüstü bir kirlilik oluşturabilir. Hepsi için tam çözüm firmamızda yer almaktadır.

Başakşehir tıkanıklık açma çalışanlarımız telefonları daima günün her saati çalışmaya elverişli olup, aynı gün hizmet vermeye devam ediyoruz. Başakşehir lavabo açma gibi tıkanıklar başınıza geldi ise hemen bizi arayabilirsiniz üstelik firmamızda lavabo tıkanıklığı açma sadece 99 TL dir.

başakşehir tıkanıklık açma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTıkla Ara : 0212 417 21 87