Başakşehir tuvalet tıkanması durumunda aranması gereken yer Başakşehir tesisatçı firmamızdır. Tıkanıklıkları kırmadan kamera ile görüntü aldıktan sonra yaylı robotlarla açmaktayız.

Tıkanıklıkları kırarak dökerek açmak eskidendi.. Artık teknoloji tesisat alanında da yeterince kendini göstermeye başladı. Tuvalet tıkanıklığı açma sorunlarının dışında su kaçağı problemlerinede çözüm sunuluyor. Nasıl mı ? beton altı boruları geçtiği tüm kısımlar görüntüleme yapılabiliyor yani tesisat nerden geçiyor hangi borunda patlak var görüntü alarak başakşehir su kaçağı tespiti yaptırabilirsiniz. Başakşehir tuvalet tıkanması durumunda yine aynı şekilde kamera ile görüntü alarak yaylı robotlarla açmaktayız.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Başakşehir tuvalet tıkanıklığı açma atığı parçalama özelliği çok belirgin fayda sağlasa da o parçaların sifon yardımı ile uzaklaşmayacağı da açıktır. Fakat bu bir eksiklik değil çünkü cihaz atığı temizlemek için su basma özelliğine de sahip ve klozetinizi oldukça pis kokutan bu özelliklere elveda diyebilirsiniz.

Başakşehir tuvalet tıkanması sorunlarına makineler ile son derece kısa bir zaman aldığı halde en nitelikli ve yeri kolayca doldurulamaz hizmeti ile problemleri bir çırpıda çözmektedir. Tıkanıklık genelde 3-4 saati aşmayacak şekilde ortadan kalkacaktır.

başakşehir tuvalet tıkanması

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTıkla Ara : 0212 417 21 87