Başakşehir Ziya Gökalp tesisatçı ile kırmadan kameralı sistemlerle su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma ve petek temizleme servis hizmeti verilmektedir. Başakşehir tesisatçı aynı gün içinde ev ve iş yerlerinde servis hizmeti sağlamaktadır.

Başakşehir Su Tesisatçıları

Başakşehir Ziya Gökalp mahallesi tesisatçı klozet pis su gideri koku yapma sorunu, klozet es borusu tıkanmasının açılması, devamındaki atık kanallarında robot kanal açıcı ile tıkanıklık açma çalışmaları dahil hepsini sizlere sunmaktayız. Düzgün oturtulmayan ve biraz hareket eden klozetleri sabitlemek içinde bizi her zaman arayabilirsiniz. Özellikle kanalların içinden gerçekleştirilecek atık açma yöntemi ile pis ve kokuşmuş nesneleri temizlerken, diğer taraftan bir yaylı gider içi kamera kullanarak gözlem ile sorunlarını da görebiliriz. Başakşehir Ziya Gökalp tesisatçı ekipleri ile sıkıntılı bölgelerde kesin çözümleri sunuyoruz. Bazı borularda don, aşırı sıcak gibi etkenlerden dolayı muf ve bölge çatlakları oluşabilir. Borunun ucunda ve muflu yani birleşim bölgesinde de olmak üzere görülebilir. Temiz su borusu çatlağını en iyi onarma yöntemi ise değişimi yapmaktır ve garantili su tesisatı çözümleri ile yerini de bularak yalnızca mevcut sorun nerede ise orada işlemleri yerine getiriyoruz. Bunu da anlamanın yolu bazı su seslerini dikkate alan, gelişmiş mikrofon ve bilgisayar analiz desteği bulunan ses detektörü kullanmak, gerekirse bazı termal kameralar ile kombineli analiz yapmaktır.

Başakşehir Ziya Gökalp tesisatçı boru oksitlenme problemini çözebilecek su tesisatçısı firması özelliğindedir. Galvaniz borularda oksitlenme sorunu çürüme yani içinde su sızıntısı hatta binalarda su taşkını problemine dahi yol açabilir. Geciktirmemenizi ve kendiliğinden geçeceğini düşünmemenizi öneririz. Paslanmış, delinmiş, çürümüş borularda da bol yedek parça ile onarımı sunmaktayız.

Başakşehir Ziya Gökalp Tesisatçı 0212 674 69 83

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTıkla Ara : 0212 417 21 87