Güvercintepe su kaçağı tespiti yapan firmamız noktasal tespit ile son teknoloji cihazlar ile su kaçağının yerini kolayca bulmaktadır. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Başakşehir semtine hizmetimiz vardır.

 Güvercintepe Su Kaçağı Tespiti Yapan Firmalar

Güvercintepe su kaçağı tespiti kamera kullanarak kırılan lağım borusu yerini bulmada kameralı su kaçağı tespiti sistemlerini uzun süredir kullanmaktadır. Lağım sularının akıp gitmesi, betonun içine çok küçük düzeylerde bile sızıntının olması maalesef kokudan binalarda durulamayacak durumlar oluşturabilir. Biz ise o küçük kanal iç yapısından başlamak üzere istediğimiz alanlarda gözlem yaparken, yerlerini de bularak alakalı kusurlu boruların değişimini hemen yapabilmekteyiz. Güvercintepe su kaçağı tespiti su tesisatında arıza yerini bulmada su kaçağı bulan tesisatçı olarak özel robot sistemler kullanmaktadır. Gözlem mekanizmasının bir diğeri ise kaçak su tespiti çalışmasında kullanılan ses dinleme teknolojileridir. Plastik su borusu düşünün ve bıçağın ucu ile küçük bir delinme yaşandığını hayal edelim. O esnada vanalar kapatılmadığı sürece sürekli tiz bir ses çıkartarak suyun dışarı çıkması normaldir. Ses seviyelerine yönelik yapılacak bazı detektör taramaları çoğu betonun içine döşenmiş olan bu sistemlerin tam olarak bulmaktadır. Aynı zamanda metal su borularında arıza tespiti yapılması içinde işe yarar sonuçlar ortaya çıkarmakta olup, arızalı parçalarının değişimi ile sorunu kökten ve bir daha yaşanmayacak düzeyde çözebiliriz.

Güvercintepe su kaçağı tespiti ilaç ile kalorifer ısıtma tesisatı içindeki kaçak yapan yerlerin onarılması ve sızdırmayı durdurabilecek kimyasallar ile tam olarak petek sızıntılarını durdurabilir. Burada bakılması gereken faktörlerden bir tanesi çalışma öncesinde basınç saati yani kombi mekanizmasıdır. 1,5 ve 2 aralığında olması gerekirken bu rakamlarda uzak değerler varsa kombi su eksiltmesi için İstanbul su kaçağı bulan firmalar olarak bizi aramalısınız. Çözümü çok zor değil, ayrıca daire içerisinde farklı sıkıntıları da hemen araştırarak ivedilikle çözüm getirebiliriz.

Güvercintepe Su Kaçağı Tespiti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTıkla Ara : 0212 417 21 87