İkitelli su kaçağı tespiti yapan kameralı su tesisatçısı daire tesisat borusunda kaçak su bulma ve tamiratı garantili olarak yapılır. Başakşehir tesisatçı son teknoloji cihazlarla daire tesisatında kaçak su tespiti yaparak sizleri gereksiz masraftan kurtarır.

İkitelli cihazla su kaçağı bulma , ikitelli kameralı su kaçağı tespiti , İkitelli su kaçağı arıza tespiti yapan firmalar , İkitelli cihazla kaçak arama , İkitellide su kaçağını tespit eden tesisatçıların telefon numarası 0533 355 94 93 tür.

Su Kaçağı Tespit Fiyatları

İkitelli su kaçağı tespiti plastik boru komşuya su akıtıyor sorununu çözmektedir. Evimdeki plastik su borusu devamlı komşuya su akıtıyor sorunlarında alt, yan dairedeki komşuya su sızıntısı gibi sayısız olasılıklarda tam olarak nerede kaynaklandığını bulabiliriz. Bunu duvarı ve zemini olduğu gibi kıra kıra bulmak yerine birazdan anlatacağımız yöntemler ile sırf hasarsız araştırma tekniklerini kullanan su kaçağı bulan tesisatçı ile alanın bulunması ve onarım aynı günde sunulmaktadır.

İkitelli su kaçağı tespiti matkapla duvarı delmeden kaçağın nerede olduğunu bulan firmadır. Duvarın içinde yeri bilinmeyen, görünmeyen su borusunda delik olabilir. Eğer bir delik varsa fışkırması gerekir ve çok mikro düzeyde ise bu damlama türünde olacaktır. Biri sesli, diğeri sessizdir. Fakat her ikisi içinde test pompası ile bakılmasında ne kadarlık eksiklik olduğunu görebiliriz. Hatta apartman hangi dairede su sızıntıları var sorusu için basınç ölçümleri gayet başarılıdır. Sağlam olan tesisatları da görmemizi sağlar. Ayrıca Alt komşuya devamlı su akıyor gibi durumlarda hasar sessiz su sızıntıları ise bir gün içinde kapatabilecek tesisat içine onarma sıvısı, eğer tazyikli duvardan su geliyor ise onun tam yerini dedektör ile duvar veya fayans olsun tarayarak ses dalgaları ile net olarak bulabiliriz.

İkitelli su kaçağı tespiti tavandan, duvardan ahşaba su damlamasını düzelten firmadır. Ahşaba su gelmesi ile yumuşama yapmaya başlar. Temiz veya tık sular olsun hepsi önemlidir ve gerek görülürse iki farklı kameralı su kaçağı tespiti gibi ekipmanlar ile tesisatı yine araştırabilecek olan ikitelli su kaçağı bulan firmalar size son derece yakındadır.

ikitelli su kaçağı tespiti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTıkla Ara : 0212 417 21 87