İstanbul su kaçağı tespiti yapan tesisat firmaları en ucuz su kaçağı bulma fiyatı ile sadece 99 TL ye İstanbul geneli servis veriyoruz. Başakşehir su kaçağı tespiti firması Çözüm Tesisat Fatih , Güngören  , Kadıköy semtlerinde bulunan ofisleri ve servis araçları ile aynı gün içinde hizmet vermektedir.

İstanbul Fatih su kaçağı tespiti yapan tesisatçıların telefonu 0212 521 13 86 dır . İstanbul Güngören su kaçağı tespiti yapan sıhhi tesisatçıların telefonu 0212 417 21 87 dir. İstanbul kadıköy su kaçağı tespiti telefonu 0216 612 55 90 dır.

İstanbul Tesisat Kaçak Tespit Firmaları

İstanbul su kaçağı tespiti hizmeti ile İstanbul’ un her yerine hizmet veren firmamız bu şehirde bulunan sayılı tesisat firmaları arasında yerini almayı başarmış bir firmadır. Kullandığımız son teknoloji cihazlar ile ustaların bilgisini bir araya getiren firmamız her zaman sizlere daha iyi hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Kırmadan su kaçağı tespiti ve kırmadan su kaçağı tamiri yapan sayılı tesisat firmaları arasında yerini alan firmamız ev ve iş yerlerinde yaşanan tesisat sorunlarında anında müdahale edebilmektedir. Dinleme cihazı, kamera, özel termal kamera ve test pompaları ile kaçak tespit çalışmalarını gerçekleştirmekteyiz. Kullandığımız bu cihazların her birinin görevleri farklı olsa da bizlere her zaman doğru sonuçları vermiştir. Eski usul yöntemler ile kaçak tespit çalışması yapan firmaların sizlere yaşattığı günlerce sürecek olan kaçak tespit çalışması ise bu aletler yardımı ile ortadan kalkmaktadır.

Evinizde veya iş yerinizde banyo, mutfak veya kalorifer tesisatında yaşadığınız sorunlarda bizlere ulaştığınızda, biz sizin istediğiniz gün ve saatte evinizde veya iş yerinizde oluyoruz. Yanımızda getirdiğimiz kaçak tespit cihazları ile kaçağın olduğu yeri tespit etmek için gerekli çalışmalara başlıyoruz. İstanbul su kaçağı tespiti hizmeti içerisinde kullandığımız dinleme cihazı temiz su borularındaki kaçak noktalarını bulmak için en etkili cihazlardandır. Bu cihaz sayesinde kaçağın çıkardığı ses kolaylıkla duyabiliyoruz. Kameralar ise pis atık su borularının içerisini görüntülememizi sağlayarak bizlere kaçak noktalarının görüntüsünü vermektedir. Özel termal kameralar ise kaçak noktasından çıkan suyun zemin ve duvarlarda bıraktığı izleri görmememizi sağlıyor. Test pompaları ile de borulardaki suların basınç seviyelerini ölçebiliyoruz.

İşte bütün bu cihazlar İstanbul su kaçağı tespiti işlemi sırasında bizim kullandığımız en etkili cihazlardır. Biz kaçağı bulduktan sonra gerekli tamirat işlemini yapıp zemini veya duvarı geri kapatıyoruz. Yani burayı kapatmak için sizin yeni bir fayans ustası bulmanıza gerek kalmıyor. Buda sizin cebinizden yeniden bir ücret çıkmasını önlemiş oluyor.

İstanbul su kaçağı tespiti için almış olduğumuz ücret ise 99 TL ile 150 TL arasında değişen bir ücrettir. Evinizde veya iş yerinizde gerçekleştirdiğimiz su kaçağı tespit işlemi ve tamiratı ise sadece 2-3 saatlik bir sürede tamamlanmaktadır.

 

istanbul su kaçağı tespiti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTıkla Ara : 0212 417 21 87