İstoç tesisatçı , su kaçağı cihazla yer tespiti , robotla tıkalı gider açımı ve petek temizliği işleri garantili olarak yapılır. Başakşehir tesisatçı firmamıza 0212 674 69 83 arayarak ulaşabilirsiniz.

Tuvaletlerimiz günün her saati kullanımınıza kesinlikle engel olmaması gereken bir bölümdür. Her evde bir yada birkaç tane olduğu için ortak bir atık su borusuna bağlantılı şekilde, bina inşa edilirken hatlar tamamlanır. İnşa kısmında bazı küçük molozlar, taş parçaları, beton artıkları, tuğla yada kiremit atıkları bu boruların giriş kısmına düşecek şekilde kalmış olabilir. Zamanla kişilerin kullanımı ile boruların belli dönemeçlerinde takılı kalacak şekilde bazı maddelerinde (temizlik, kişisel artıklar, bazı metaller, kumaş parçaları) etkisi ile kalıcı şekilde borunun bir kısmını kaplayacak hale gelmesi, ihtimaller arasındadır. Peki bu durumda ne yapılması gerekir? İstoç tesisatçı personelimizin çalışma metodu hakkında birkaç bilgi eklemek istiyoruz.

Başakşehir İstoç Tesisatçı

İstoç tesisatçı hizmetlerimiz ile standart değil üst seviyede deneyime sahip olan personellerimiz eşliğinde ilk önce pompa ile suyun giderdeki akışının ne kadar hızlı olduğuna bakılabilir. Pompa geçici bir çözüm ise bazı temizleyici maddeler ile durumun ne kadar değiştiği öğrenilebilir. Fakat halen problem aşılamadıysa, önerimiz şudur: sorunu ortadan tamamen kaldırmak! Bu sanıldığı kadar zor değil ve sizler için aşırı bir masraf içermediğini ekleyelim. Ayrıca bu olmadığı zamanlar tuvaletlerinizi belki her kullanmanızda pompa ile bir miktar rahatlatmanız ve bazı çözücü kimyasalları devamlı dökmeniz gerekebilir. İstoç su tesisatçısı ayrıca binalarınızdaki boruların temizliği, değeri de artırıcı bir özellik olup biz hemen sizler için ufak bir detay anlatmak istiyoruz. Klozet markaları çok sayıda ve farklı model ve ebatlarda yer alır. Aynı şekilde gider bağlantılarının genişliği, çapı da önemli bir unsurdur. Fakat elimizdeki cihaz ile klozet giderinden, tesisatın iç kısmına girmemize, köşeleri ve dönemeçleri rahat şekilde dönerek boruların içini adeta röntgen gibi net şekilde görmemizi sağlayacak istoç tıkanıklık açma cihazlarına sahibiz. Doğrusunu söylemek gerekirse, firmamız uzun senelerdir teknolojinin son yeniliklerine yatırım yapmaya devam ediyor ve amacımız müşterilerimize olabildiği kadar daha net verimli işler çıkartmaktır. Kumaş parçaları varsa spiral başlık ile çekebiliriz, sert yada çamurumsu oluşumlar için kırma, parçalama ve basınçlı su ile kanalizasyona gitmesini sağlayabiliriz. Bazı önemli eşyalarınızın çıkartılması için çengel aparatımız hizmetinizdedir. Ayrıca istaoç kanal açma , kanalizasyon temizleme ve görüntüleme hizmetini iski yetki belgeli olarak vermekteyiz.

İstoç tesisatçı firmamızı seçmeniz için çok sayıda sebebiniz var ve geleneksel çözümler yerine yenilikçi ve modern pencereden adımların atılmasını istiyorsanız, çağrı merkezlerimiz haftanın 7 günü aktiftir.

istoç tesisatçı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTıkla Ara : 0212 417 21 87