Kayaşehir tesisatçı olarak , Cihazla su kaçağı bulma , Robotla tıkalı gider açma ve petek temizliği işlerinizi garantili olarak yapmaktayız. İritbat 0212 674 69 83 ten firmamıza ulaşabilirsiniz. Tesisattaki yılların birikimi teknloji ile buluştu artık gizli su kaçakları , tuvalet ve atık su gideri tıkanıklıkları sorun olmaktan çıkıyor.

 

Kayaşehir Su Kaçağı Tespiti

Son teknloji akustik dinleme düzenekleri , termal görüntü ve gider içi görüntü alma kameralarımızla su kaçakları bizden kaçamaz noktasal arıza tespiti ve onarımını kısa süre içinde vermekteyiz. Daireden alt komşuya oluşan gizli su sızıntıların yerini bulmak için evinizi konomple kırmaya gerek kalmadı çünkü son teknloji ile sadece arızalı bölge bulunuyor kayaşehir su kaçağı tespiti için lütfen bizi arayınız.

Kayaşehir Tıkanıklık Açma

Tıkanıklıklar zamanla kullanımın yoğun olduğu lavabo ve tuvaletlerde meydana gelebilir bunlar genellikle kullanım hatası mesela bulaşık yıkarken yemek kalıntıları ve yağ kalıntıları lavaboya dökülür bu çok yanlış bir davranıştır bu yağlar zamanla dirseklerde birikerek tıkanıklıklara neden olurlar. Tuvalette oluşan tıkanıklıklar ise ıslak mendil , kağıt havlu gibi cisimlerin bol miktarda gidere atılması veya daha büyük cisimlerin gidere bilerek bilmeyerek atılması ile oluşabilir. Meydana gelen bu tıkanıklıkları zaman kaybetmeden ve ortalığı kırıp dökmeden özel robotlu sistemlerle açmaktayız kayaşehir tıkanıklık açma ekiplerimiz aynı gün içinde servis hizmeti vermektedir.

kayaşehir tesisatçı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTıkla Ara : 0212 417 21 87