Metrokent tesisatçı , cihazla su kaçağı bulunur , robotla tıkalı lavabo , tuvalet ve mutfak gideri açılır. İyi ısıtmayan petekler özel kimyasallar ve petek temizleme makinesi ile temizlenir siz ısınmanın keyfini sürersiniz. Daha fazla bilgi için lütfen yazımızın devamını okuyun veya bizi arayınız.

Su kaçağı tespiti

Evinizden bir alt komşuya su kaçağı var ve yerini bulmak için arayışa girdiniz öyle ise doğru yerdesiniz firmamız cihazla su kaçağı tespiti yaparak arzanın kaynağını bulmaktadır. Arıza bulunduktan sonra gereken onarım işlemlerinide metrokent tesisatçı firmamız yapmaktadır. Sadece temiz suya değil kirli su tesisatını ve izolasyon tesisatını olmak üzere genel kontrol yapılmaktadır. En ekonomik su kaçağı tespit fiyatları için bizi aramanız yeterlidir ev ,iş yeri veya müstakil binalarda ücret değişiklik göstermektedir ayrıca Başakşehir dışı yerlerde ücrette değişiklik gösteriren doğru bilgi için firmamızı arayınız.

Tıkanıklık Açımı

Ev veya iş yerinizde tıkanıklık problemi ile karşı karşıya kaldıysanız vakit kaybetmeden bizi arayabilirsiniz. Metrokent tesisatçı firmamızda bulunan kanal açma makineleri ile kırıp dökmeden tıkanıklığı gidermekteyiz. Tıkanıklığı önlemek aslında sizin elinizde ıslak mendil ve kağıt mendilleri asla tuvalete atmayınız tuvaleti bir çöp olarak görmekten vazgeçin keza lavabolarda da aynı şey geçerli yemek artıkları lavabo deliğine atılır zamanla tıkanıklık meydana gelir. Tıkanıklıkları önlemek için giderlere cisimler atmayınız. Eğer tıkanık problemi başınıza geldi ise bizi arayarak kırmadan tıkanıklık açımı servisi talebinde bulunabilirsiniz.

Petekleri iyi ısınmıyor ?

Peteklerin iyi ısınmama sebelerinden biri uzun zaman içinde biriken kir ve tortular tesisatın içinde yer edinen bu cisimler peteklerin özellikle alt kısımlarının soğuk olmasına neden olurlar. Metrokent tesisatçı firmamız bu konuda özel temizleme ilaçları ve makineleri kullanarak sizleri bu dertten kurtarmaktadır. İşlem tuvalette bulunan petek sökülerek başlar nedeni ise gidere yakın olması çünkü makine bir yerden temiz ve ilaçlı su alırken bir yerden de çıkan kirli suları dışarı verecektir bunu bir hortum yardımı ile tuvalet giderine vermekteyiz. Tesisat tamamen temizlendikten sonra petek ve kombileri çalışır hale getiriyoruz. Petek temizliği yaptırırsanız hem verimli ısınırsınız hemde fazla ödenen faturalardan kurtulmuş olursunuz. Metrokent su tesisatçısı hizmetlerini arayınız size daha ayrıntılı bilgi verelim.

metrokent tesisatçı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTıkla Ara : 0212 417 21 87