Başakşehir onurkent tesisatçı servisi telefon numarası 0212 674 69 83 tür. Bizi tüm tesisat arızaları için arayabilirsiniz. Montajlama serviside veren firmamız 7/24 Başakşehir onurkent bölgesine hizmet sunmaktadır.

Onurkent Tesisatçı

Yeni su tesisatı çekimi ve arızaların montajı yanında tesisat teknolojisinide yakından takip eden firmamız bu teknolojiyi etkin bir şekilde kullanmaktadır. Alt komşuya su sızması var ve siz bunun nerden olduğunu bilmiyorsunuz komple evi kırdırmadan bu arızanın noktasının kamera ile tespit edilebileceğini biliyormusnuz ? Evinizde bir tıkanıklık var tüm müdahalelere rahmen su gitmiyor kırdırmaktan mı yanasınız yoksa kanal açma makinelerimiz ile kısa sürede açmaktan mı ? Petekler iyi ısıtmıyor radyatörlerimi değiştirirsiniz yoksa kimyasallı makinlerimiz ile radyatörleri ve hattı mı temizletirsiniz ? Hangisi size daha uygun olurdu tabiki teknolojiyi kullanarak sonuca ulaşmak daha uygun ve hesaplı olurdu. Şimdi size servislerle ilgili ayrıntılı bilgi vereceğiz.

Cihazla Su Kaçağı Bulma

su kaçak tespitiBir alt komşuya su sızıyor ve yerini bulmak istiyorsanız onurkent tesisatçı olarak bizi arayabilirsiniz. Kameralı boru görüntüleme cihazlarımız ile su sızdıran yerin noktasını tespit edilyoruz gereksiz kırımlara son veriyoruz.

Çözüm Tesisat olarak tüm bölgelere su kaçağı bulma servisi vermekteyiz ayrıntılı bilgi için lütfen bizi arayınız.

Tuvalet , Banyo , Küvet ve Ana Gider Tıkanıklığı Robotla Açma

Tüm müdahalelere rahmen tıkanıklık problemini gideremiyorsanız panik yapmayın. Profesyonel robotlu sistemle tüm gider tıkanıklığını kısa bir süre içersinde etrafı kirletmeden açıyoruz. Lavabo tıkanıklığına sebep olan şey yemek artıkları ve yağ atıklarını su ile gider düşüncesi ile süzgeçten atmaktır. Tuvalet tıkanıklığıda aynı nedenlerden kaynaklanır tuvalet kağıdı , ıslak mendil ve aklınıza gelmeyecek cisimlerin tuvalete atılması ile oluşur. İlk önce kullanıma dikkat etmeliyiz.

Çözüm Tesisat hizmetleri onurkent tesisat işleri ile 1998 yılından bu yana hizmet vermektedir. Sizde Başakşehir Tesisatçı arıyorsanız bizi iletişim numaralarımızdan arayabilirsiniz.

onurkent tesisatçı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTıkla Ara : 0212 417 21 87