Tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları 99 ile 150 TL arasında değişmektedir bu fiyatların oynamasında ana gider tıkanıklığı baş rol oynamaktadır. Yani genellikle bodrum kat veya ilk katlarda tıkanma oluyorsa ana gider tıkanmıştır bu tek katlı iş yerlerinde de olabilir.

Eğer daireniz 2. kat ve yukarısı ise ana gider tıkanması yoktur ama bodrum kata yakın olan yerler bina giderinin logara en yakın olduğu yerdir işte tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları bu yüzden değişim göstermektedir.

Tıkanmış Tuvalet Ne Kadara Açılıyor

Tuvalet tıkanıklığı açma tuvalet ana hat pimaş borusu açan firmadır. Tuvalet kanalı açma işleminde yeni modern yöntemlerin uygulanmasına ne dersiniz? Son dört, beş senedir yalnızca sınırlı tesisat firmasının kullandığı kameralı pimaş içi atık açıcı robot makineleri kullanmaktayız. Ek tadilat yapmadan tuvalet pimaşındaki atıkları temizlemek amacıyla özel kameralarla ne kadar tıkanık kanal varsa içten gözetler ve bulunan tüm kısımları birazdan anlatacağımız yöntemler açarız.

Tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları 99 liradan başlar duvar arkasındaki tuvalet borularını makineyle açan firmadır. Kimyasal ilaç ile açılmayan tuvaletleri açan tesisat firmasıdır. Klozet açıcı ürün tavsiyesi gibi yaklaşımlardan lütfen kurtulunuz. Tesisatta sorunsuzluk için kanal içini doldurmuş türde ne kadar cisim varsa ayrıştırmak, yapıştıkları yerden çözmek için uzun helezon yayı kullanmaktayız. Takıldığı anda birbirine yapışık gibi duran, titreşim verildiğinde ileri, geriye doğru ayrışan ve kanal içinde daha derinlere 10’larca metre inebilen bu sistemi bir numaralı tuvalet açıcı makine olan robot cihaza takarız. Seramik yapıdan içeriye gider ve tuvalet pimaşı, ana atık borusu, alt, üst kat komşuların tuvalet pimaşını açma, bodrum kata inerek logar rögar tıkanmasını açma gibi sayısız işlemlerde biriken atıklar ve lağım sularının kanalizasyona akmasını sağlarız.

Tuvalet tıkanıklığı açma firmaları tuvalet tıkanıklığının yerini kırmadan saptayan firmadır. Banyoyu kirletmeden, tıkalı banyo gider borusunu açan firmalar mı arıyorsunuz? Tüm önlemleri alarak asıl sorun olan atık sular değil, atıkların yapıştığı bölgeleri temizler ve tekrar gözlemden sonra tuvalet pimaşını yıkama işlemleri ile sorunsuz hale dönüştürebiliriz.

Kaynak : http://www.tuvalettikanikligiacmafiyatlari.com/

tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTıkla Ara : 0212 417 21 87